Vítáme Vás u nás v Banditize

Jsme rádi, že se k nám chcete přidat!

Začněme popořadě

Registrační formulář je pod informacemi

Nejprve zaregistrovat kapelu
Nejprve si u nás musíte zaregistrovat uživatelský účet. V něm budete mít možnost vytvořit a editovat celou kapelu. My pak překontrolujeme všechny údaje, Váš profil potvrdíme a vložíme ho do našeho vyhledávače.

Jakmile si Vás zákazník objedná, odešleme Vám všechny potřebné údaje - Typ akce, délku akce, místo, datum a další detaily. 
Přijímání a odmítání zakázek
Pokud budete chtít zákazníkovu nabídku přijmout, bude nutné zaplatit fakturu, která Vám přijde do emailu. Společně s emailem Vám odešleme i informační SMS zprávu na číslo, které zadáte při tvorbě profilu kapely. Všechny potřebné informace budou v emailu, ale najdete je také na přiložené faktuře.

Platba slouží jako potvrzení poptávky a bere se jako žádost o využití našich služeb. Pokud částku neuhradíte, dáme zákazníkovi po 48 hodinách vědět, že akci nepřijímáte.

Zakázku můžete samozřejmě i odmítnout. To uděláte jednoduše tak, že zpětně odpovíte na email s úvodními informacemi o zákazníkovi. Odesláním odpovědi se spustí proces, který zákazníka informuje o nedostupnosti vaší kapely pro daný termín.
Cena za zprostředkovanou zakázku
Zaregistrovat kapelu či profil zpěváka můžete naprosto bezplatně. Stejně tak je zadarmo získávání zakázek. Za tyto služby si nic neúčtujeme. Platba přichází až v případě, že budete chtít nějakou ze zakázek skutečně přijmout.

Za celý proces zprostředkování si naše společnost naúčtuje částku, která je procentem z ceny domluvené akce. Provize je 5 % z celkové ceny (z částky za dopravu nic neplatíte). Jakmile vaši platbu potvrdíme, okamžitě Vám odešleme všechny kontaktní údaje zákazníka. Obratem také informujeme zákazníka o tom, že jste zakázku odsouhlasili.
Co když zákazník zruší zakázku?
Je přirozené, že se plány mění. To se může stát i u domluvených zakázek. Chápeme, že v takových případech nastává pro kapelu nepříjemná situace. Rozhodli jsme se, že se takové případy budou řešit následovně.

Nejprve nám napište na email nebo zavolejte. Vždy zprávy odesílejte z emailu, který máte uvedený v profilu kapely. Do emailu popište situaci a přiložte obrázek konverzace s klientem. Celou situaci zhodnotíme a ozveme se Vám.

Každý takový případ budeme řešit individuálně. Faktem zůstává, že naše i Vaše spokojenost závisí na férovém jednání. My potřebujeme spokojené kapely co nepodvádí a nabízíme lidský přístup i k Vám. Zneužití a časté opakování podobných situací může vyústit ve zrušení účtu.
Další informace
Server Banditize je pouze prostředníkem mezi zákazníkem a kapelou.

Veškeré domlouvání detailů už je mezi kapelou a cílovým zákazníkem.

Neneseme odpovědnost za kapelu a škody způsobené jednáním kapely.
Mediální soubory kapely
Rádi bychom využili některé z fotografií (které nahrajete k nám na webové stránky jako např. úvodní fotku) k propagaci webu na našich sociálních sítích. Výsledným efektem bude větší dosah, který se následně přetransformuje v další zakázky.

Ve výsledku z toho můžete jen těžit. Nemusíte se vůbec bát, že bychom vaše dobré jméno nějak poškodili.

Fungování webu je závislé na dobré prezentaci kapel a v našem zájmu opravdu není odrazovat zákazníky.

Vytvořte si u nás účet

Nejprve vytvoříte uživatelský účet. Po vyplnění formuláře Vás systém přesune do Portálu pro kapely. Zde budete moci profily jednotlivých kapel.

Máte nějakou otázku? Nebojte se zeptat. Můžete nám poslat váš dotaz na email info@banditize.cz nebo nám napište na naše Facebook stránky.

Přihlášení do uživatelského účtu

Pokud jste již přihlášený/ná

Chcete zaregistrovat svou kapelu do našeho systému?

Potřebujete se na něco zeptat? Napište nám!

Pokud můžete, napište nám spíše do chatu. Tato varianta je rychlejší, plynulejší a nabízí více možností.

Pokud máte účet na Facebooku, stačí kliknout na modrou ikonu.

Jméno*
Email*
Vaše zpráva*