FAQ - Nejčastěji kladené otázky

Zákazníci se nás každý den ptají na mnoho otázek týkajících se fungování našich stránek. Připravili jsme pro Vás toto FAQ, které obsahuje nejčastěji kladené otázky. 

Otázky ohledně registrace kapel

  • Nejprve si musíte vytvořit uživatelský účet, ve kterém budete moci vytvořit a upravovat svou kapelu. Poté bude váš profil ověřen a zařazen do našeho vyhledávače.
  • Abyste mohli přijmout zákazníkovu nabídku, bude nutné zaplatit fakturu, kterou obdržíte emailem. Pokud fakturu neuhradíte, zákazníkovi po 48 hodinách oznámíme, že nabídku nepřijímáte. Zakázku můžete i odmítnout odpovědí na email s úvodními informacemi o zákazníkovi.
  • Registrace kapely nebo profilu zpěváka je naprosto zdarma. Stejně tak je zdarma získávání zakázek. Za tyto služby si nic neúčtujeme. Platba přichází pouze v případě, že přijmete nabídku zákazníka.
  • Za zprostředkování zakázky si naše společnost účtuje provizi ve výši 5 % z celkové ceny domluvené akce.

Každý takový případ řešíme individuálně. Napište nám na email nebo zavolejte. Pokud můžete, přiložte do zprávy i obrázek komunikace mezi Vámi a zákazníkem. Každá taková situace je nepříjemná a snažíme se vyjít maximálně vstříc. Naše stránky jsou závislé na spokojených kapelách které nepodvádějí a zavazujeme se, že se tak budeme chovat i Vám.

Pokud získáme podezření, že naší službu někdo zneužívá, může situace vyústit v odstranění celého účtu.

  • Banditize je pouze prostředníkem mezi zákazníkem a kapelou. Domlouvání detailů už je na kapele a zákazníkovi. Neneseme odpovědnost za kapelu a škody způsobené jejím jednáním.

Dotazy ke kapelám, cenám a objednávkám

  • Můžete si vybrat kapelu na našich stránkách, otevřít její profil, prohlédnout si fotky, videa a příběhy, a vyplnit objednávku. Zdarma oslovte kapelu, my se potom postaráme o kontakt s kapelou a zjištění dostupnosti.
  • Nejpozději do 48 hodin od objednání se dozvíte finální odpověď od kapely.
  • Ano, cena uvedená na konci objednávky je konečná. Nezahrnuje pouze platbu za dopravu. Po kapelách ale vyžadujeme cenu za kilometr dopravy a místo výjezdu, takže si můžete cenu za dopravu klidně dopočítat. Hned pod formulářem jsme pro Vás připravili okénko s Google Maps s již připravenou adresou výjezdu.
  • Můžete nám poslat dotaz na email info@banditize.cz nebo nám napsat na naše Facebook stránky. Rádi Vám odpovíme.

Máte nějakou otázku? Nebojte se zeptat. Můžete nám poslat váš dotaz na email info@banditize.cz nebo nám napište na naše Facebook stránky.

Přihlášení do uživatelského účtu

Pokud jste již přihlášený/ná

Chcete zaregistrovat svou kapelu do našeho systému?

Potřebujete se na něco zeptat? Napište nám!

Pokud můžete, napište nám spíše do chatu. Tato varianta je rychlejší, plynulejší a nabízí více možností.

Pokud máte účet na Facebooku, stačí kliknout na modrou ikonu.

Jméno*
Email*
Vaše zpráva*