Žádné platby předem

Cena jen za skutečně provedenou zakázku

Cena pro zákazníky

Cena uvedená na objednávce je konečná. Jediná variabilní složka je cena za dopravu. Kapely musejí uvádět cenu za kilometr a místo výjezdu. Připravili jsme pro Vás hned pod formulářem okénko, pomocí kterého si můžete cenu za dopravu odhadnout.

Prosazujeme naprostou transparentnost a snažíme se tuto myšlenku zakomponovat do celého webu. Myslíme si, že si tento přístup zasloužíte i při objednávání kapely.

Cenu za zakázku Vám kapela zaručuje (včetně ceny za kilometr). Platba samotná proběhne mezi Vámi a kapelou podle osobní domluvy – náš web platbu nezprostředkovává.

To platí i na způsob platby, jakým za celou akci zaplatíte. Vše si s kapelou domluvíte předem.

Naše služba zajišťuje pouze spojení mezi umělcem a zákazníkem. Veškeré domlouvání detailů akce je mezi Vámi a umělci.

Cena za zakázku
Cena za zakázku

Cena pro umělce

Přijde nám férové, abychom si brali provizi jen v případě, že přes náš web získáte nějakou zakázku a přimete ji. Do té doby je pro Vás vše zdarma. 

Za každou přijatou akci si náš web účtuje provizi 5 % z celkové ceny. Zaplacení této částky je považováno za potvrzení zájmu o akci a využití služeb webu.

Na email Vám přijde faktura, po jejímž zaplacení se automaticky odešlou všechny kontakty na zákazníka. Ten dostane SMS zprávu s tím, že vaše kapela objednávku přijala.

Máte nějakou otázku? Nebojte se zeptat. Můžete nám poslat váš dotaz na email info@banditize.cz nebo nám napište na naše Facebook stránky.

Bližší spolupráce pro kapely a zpěváky

Pro umělce nabízíme také možnost bližší spolupráce s naším webem. Ta bude spočívat v promování kapely na hlavní stránce nebo na našich sociálních sítích.

A co Vám to může přinést?

Když budete více na očích, zákazníci se spíše dostanou na Váš profil kapely. Nadstandardní pozornost se poté přirozeně přelévá do většího množství potenciálních zakázek. Cenu nelze dopředu určit, protože závisí na délce spolupráce, velikosti kampaně a dalších detailech.

Chcete s naším webem spolupracovat? Napište nám na email info@banditize.cz.

Přihlášení do uživatelského účtu

Pokud jste již přihlášený/ná

Chcete zaregistrovat svou kapelu do našeho systému?

Potřebujete se na něco zeptat? Napište nám!

Pokud můžete, napište nám spíše do chatu. Tato varianta je rychlejší, plynulejší a nabízí více možností.

Pokud máte účet na Facebooku, stačí kliknout na modrou ikonu.

Jméno*
Email*
Vaše zpráva*